Oscypek

Lista producentów, którzy  uzyskali świadectwo jakości oscypka.

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Data ważności świadectwa
1 Józef Wojtyczka
Rzepiska

10.08.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 09.08.2021

2 Władysław Klimowski Nowy Targ

29.06.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 28.06.2021

3 Bronisław Leśnicki
Kluszkowce

14.09.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 13.09.2021

4 Andrzej Rzepka Jurgów 06.08.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 31.12.2021
01.05.2022 - 05.08.2022
5 Jacek Wolski Nowy Targ 29.06.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 28.06.2021
6 Stanisław Barnaś Czerwienne 10.08.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 09.08.2021
7 Andrzej Pabin Ratułów 17.08.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 16.08.2021
8 Krzysztof Bachleda-Curuś Poronin 05.07.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 31.12.2021
01.05.2022 - 04.07.2022
9 Józef Zych Witów 07.09.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 07.09.2021
10 Stefan Janeczek Kacwin 30.07.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 29.07.2021
11 Krzysztof Łaś Groń 05.07.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 31.12.2021
01.05.2022 - 04.07.2022
12

Jan Gawlak

Poronin

04.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 03.07.2020

13

Jan Wilczek

Leśnica

04.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 03.07.2020

14

Kazimierz Furczoń

Leśnica

04.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 03.07.2020

15

Józef Brawiak

Łapsze Wyżne

04.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 03.07.2020

16

Józef Król

Trute

05.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 04.07.2020

17

Władysław Zapotoczny

Groń

06.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 05.07.2020

18

Józef Staszel

Nowe Bystre

06.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 05.07.2020

19

Piotr Guzy

Rogoźnik

11.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 10.07.2020

20

Wojciech Komperda

Ratułów

17.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 16.07.2020

21

Jarosław Buczek

Ochotnica Górna

10.08.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 09.08.2021
22

Stanisław Rychtarczyk

Groń

18.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 17.07.2020

23

Jan Jasionek

Murzasichle

18.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 17.07.2020

24

Andrzej Zubek

Ratułów

20.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 19.07.2020

25

Stanisław Stękała

Ciche

20.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 19.07.2020

26

Zdzisław Sral

Waksmund

21.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 20.07.2020

27

Andrzej Kluś

Zakopane

21.07.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 20.07.2020

28

Paweł Łukaszczyk

Biały Dunajec

04.08.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 03.08.2020

29

Andrzej Lassak

Suche

12.09.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 11.09.2020

30

Aleksander Gogola

Czarna Góra

04.10.2017 - 31.12.2017
01.05.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 03.10.2020

31

Andrzej Staszel

Dzianisz

10.08.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 09.08.2021

32

Monika Bryja

Waksmund

02.08.2018 - 31.12.2018
01.05.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 01.08.2021

33

Marian Barnaś

Bańska Wyżna

13.06.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 31.12.2020
01.05.2021 - 31.12.2021
01.05.2022 - 12.06.2022

34

Dariusz Pluta

Rzepiska

13.06.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 12.06.2020

35

Piotr Skupień

Suche

09.08.2019 - 31.12.2019
01.05.2020 - 08.08.2020